Jesteśmy w strefie!

Opublikowano

Rada Ministrów przyjęła projekt włączenia, w granice Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gruntów położonych w Iłowej przy Autostradzie A-18 (Podstrefa Azalia).

Mowa o ponad 52 ha gruntów zlokalizowanych na terenie naszej gminy, które czekają na inwestorów. - Działki wchodzące w skład Podstrefy Azalia są terenami niezabudowanymi, czystymi ekologicznie i przeznaczonymi pod zabudowę przemysłową. - mówi Burmistrz Iłowej.

Gminne tereny inwestycyjne podłączone są do miejskiej oczyszczalni ścieków. Przebiegają przez nie linie energetyczne wysokiego i średniego napięcia. Możliwe jest także dodatkowe zaopatrzenie w energię poprzez wybudowanie stacji transformatorowej. 

- Włączenie gminnych terenów inwestycyjnych do Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, daje ogromną szansę na zaktywizowanie terenów przy autostradzie A-18 oraz powstanie przy niej strefy przemysłowej, w której nasi mieszkańcy będą mogli pracować. – podsumował P. Lichtański.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych terenami inwestycyjnymi w Gminie Iłowa, zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu inaugurującym włączenie gruntów Aktywności Gospodarczej do LSSE, które odbędzie się 16 listopada 2015 r. o godz. 12.00 w auli Pałacu w Parku Dworskim w Iłowej. 

GMINA IŁOWA W LSSE

Małgorzata Hajdas-Grzesik

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj4
Tydzień4
Miesiąc18
Ogółem210986

Użytkownicy online

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
687881

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Jesteśmy w strefie!. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates