Nabór do klasy piłkarskiej

Opublikowano

Dyrekcja Szkół Ponadgimnazjalnych i Zarząd Klubu Sportowego „Vitrosilicon-Intra” Iłowa ma zaszczyt zaprosić na spotkanie organizacyjne poświęcone naborowi do klasy piłkarskiej zainteresowanych rodziców. Spotkanie odbędzie się 10.05.2012 r. o godzinie 17.00 w auli szkoły ponadgimnazjalnej ul. Pałacowa (w parku iłowskim).
Po spotkaniu w szkole, około godziny 17.45 odbędą się pokazowe zajęcia treningowe, w których wezmą udział przyszli uczniowie i zawodnicy naszej szkoły i klubu. W związku z tym prosimy wziąć ze sobą sprzęt sportowy do treningu (buty piłkarskie, koszulka, spodenki, skarpeto getry i dres, jeśli będzie chłodno). Liczymy na Wasze niezawodne przybycie.
W sprawach indywidualnych prosimy kontaktować się pod numer telefonu: 508 337 445.

Dyrektor Szkoły - Mgr Violetta Szary
Prezes Klubu - Zygmunt Kułacz

Liczba odwiedzin

Dziś3
Wczoraj9
Tydzień52
Miesiąc78
Ogółem210795

Użytkownicy online

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
676833

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Nabór do klasy piłkarskiej. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates