Rewitalizacja Placu Wolności w Iłowej

Opublikowano

27 kwietnia 2012 podpisano umowę o dofinansowanie projektu Rewitalizacja Placu Wolności w Iłowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 – 2013", cel osi 4 "Poprawa jakości życia w społecznościach rybackich".
Operacja jest zgodna również z Lokalną Strategią Rozwoju Obszarów Rybackich Łużyckiej Lokalnej Grupy Rybackiej (CEL OGÓLNY I – Podniesienie standardów życia społeczności zamieszkującej obszar zależny od rybactwa, CEL SZCZEGÓŁOWY - Rewitalizacja miejscowości).

Nowo zaprojektowany Plac Wolności będzie pełnić funkcje wypoczynkowe, a jednocześnie poprzez poprawę jakości organizowania imprez plenerowych i wydarzeń kulturalnych będzie stanowił miejsce integracji mieszkańców miasta i gminy Iłowa jak również gości z kraju i zagranicy.

FOTO

Jan Woronik
Główny Specjalista d/s Inicjatyw Gospodarczych
w Urzędzie Miejskim w Iłowej

Liczba odwiedzin

Dziś3
Wczoraj9
Tydzień52
Miesiąc78
Ogółem210795

Użytkownicy online

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
676810

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Rewitalizacja Placu Wolności w Iłowej. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates