Projekt unijny w szkole podstawowej w Szczepanowie

Opublikowano

Od 1.02.2012 r. w Szkole Podstawowej w Szczepanowie realizowany jest projekt Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pn. „Indywidualizacja nauczania w klasach I-III szkół podstawowych w gminie Iłowa” współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem głównym projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez indywidualizację procesu kształcenia. Projekt trwał będzie do 30 czerwca 2013 r. i pozytywnie wpłynie na wizerunek szkoły w środowisku lokalnym.

 

Projektem objęci zostali uczniowie i uczennice klas I-III w wieku od 7 do 11 lat. Przystąpiło do niego łącznie 19-cioro dzieci mających trudności w przyswajaniu treści matematycznych, czytaniu, pisaniu, zagrożonych dysleksją oraz z zaburzeniami rozwoju mowy. Uczniowie Ci uczestniczą w dodatkowych zajęciach, które odbywają się po obowiązkowych godzinach lekcyjnych. W placówce stworzone zostały warunki umożliwiające i wspomagające indywidualną pracę z uczniami oraz uczennicami poprzez wsparcie bazy szkoły i wyposażenie w niezbędne pomoce dydaktyczne współfinansowane w ramach projektu. Zajęcia prowadzone są aktywizującymi metodami pracy, zgodnie z potrzebami i możliwościami uczniów.

Agnieszka Faber
Nauczyciel w SP Szczepanów

Liczba odwiedzin

Dziś3
Wczoraj9
Tydzień52
Miesiąc78
Ogółem210795

Użytkownicy online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
676802

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Projekt unijny w szkole podstawowej w Szczepanowie. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates