Szkolenia poświęcone Programowi Operacyjnemu Kapitał Ludzki

Opublikowano

 Już od maja rusza kolejny cykl szkoleń poświęcony zagadnieniom przygotowania i realizacji projektów realizowanych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom beneficjentów Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zorganizował spotkania warsztatowe, które odbywać się będą na terenie całego województwa. Ich tematyka obejmuje kilka bloków tematycznych związanych z: zasadami zatrudniania i zarządzania personelem w projektach, sporządzaniem wniosku aplikacyjnego w generatorze, kwalifikowalnością wydatków oraz ich monitorowaniem i rozliczaniem, możliwościami wsparcia osób niepełnosprawnych oraz ze wsparciem pracowników przedsiębiorstw.

Cykl szkoleniowy obejmie 47 spotkań realizowanych w siedmiu miejscowościach naszego województwa. Zapisy na szkolenia prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej www.efs.lubuskie.pl

 Piotr Szaranek
Departament Europejskiego Funduszu Społecznego
Wydział Informacji i Promocji EFS

Liczba odwiedzin

Dziś3
Wczoraj9
Tydzień52
Miesiąc78
Ogółem210795

Użytkownicy online

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
676871

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Szkolenia poświęcone Programowi Operacyjnemu Kapitał Ludzki. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates