Zagłębie silniejsze

Opublikowano

We wtorek 15.05.2012r. na stadionie miejskim w Iłowej rozegrano mecz towarzyski w kategorii juniorów młodszych między dwukrotnymi mistrzami Polski Zagłębiem Lubin, a Vitrosiliconem Intra Iłowa, w której wystąpili zawodnicy, deklarujący swoją naukę w szkole ponadgimnazjalnej w Iłowej w klasie, do której będą uczęszczać piłkarze.

Mecz zakończył się zwycięstwem Zagłębia Lubin 4:0. Nie wynik w tym meczu był jednak najważniejszy. Głównym celem tego spotkania była obserwacja nowych zawodników pod kątem ich dalszego rozwoju sportowego w naszym klubie. Zawodnicy ci grali ze sobą pierwszy raz i dlatego byli oceniani tylko indywidualnie pod względem umiejętności, a nie gry zespołowej. Po meczu zawodnicy gości i przyjezdni zawodnicy naszej drużyny byli zaproszeni na poczęstunek do stołówki szkolnej. Już dziś umówiliśmy się z trenerem "miedziowych" na kolejne spotkania i bliższą współpracę, którą zadeklarowały obie strony.

Wojciech Drożdż
Starszy Specjalista ds. Sportu

Liczba odwiedzin

Dziś3
Wczoraj9
Tydzień52
Miesiąc78
Ogółem210795

Użytkownicy online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
676800

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Zagłębie silniejsze. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates