"Mama może wszystko"

Opublikowano

4 czerwca 2012 r. o godzinie 10.00 w Sali Zabaw „Bajkowa Kraina” w Żarach, ul. Podwale 14, odbędzie się spotkanie informacyjne przeznaczone dla mam planujących powrócić na rynek pracy po urlopach wychowawczych i macierzyńskich.

Jest to kolejna edycja spotkań z cyklu "Mama może wszystko" organizowanych dla mieszkańców województwa lubuskiego. Najbliższe spotkanie będzie dotyczyło m.in. możliwości założenia działalności gospodarczej oraz skorzystania z projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy mamy z dziećmi. Podczas gdy mamy będą brały udział w prelekcji, dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie w Sali zabaw, gdzie będą miały zapewnioną opiekę i poczęstunek. Spotkanie potrwa ok. 3 godzin.

Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Żaganiu.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o zgłoszenie chęci udziału na adres lpi@um.zagan.pl lub dokonanie zgłoszenia telefonicznie pod nr tel. 68 477 10 02.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Ilość miejsc ograniczona!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 oraz budżetu państwa.

 Joanna Muzyka-Drozdek
Lokalny Punkt Informacyjny
o Funduszach Europejskich w Żaganiu

Liczba odwiedzin

Dziś3
Wczoraj9
Tydzień52
Miesiąc78
Ogółem210795

Użytkownicy online

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
676856

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - "Mama może wszystko". Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates