Głosujmy na Park Dworski w Iłowej

Opublikowano

Aktualnie prowadzony jest internetowy plebiscyt pod nazwą „Wybierz Lubuskie Perły w Koronie 2012! Atrakcje – osobliwości”. Na liście kandydatów do tego tytułu znalazła się również perła Iłowej – Park Dworski.
Oddajmy swój głos na Nasz Park, przyczyniając się tym samym do promocji całej gminy Iłowa – rozpoczynamy z 24 pozycji na liście kandydatów, sprawdzimy na której pozycji znajdziemy się 31 sierpnia 2012 roku (koniec głosowania).
Park Dworski w Iłowej będzie obecnie poddany gruntownej rewitalizacji dzięki projektowi współfinansowanego ze środków Programowych Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska - Saksonia 2007-2013.

ZAGŁOSUJ

Roman Andzel
Sekretarz Gminy Iłowa

Liczba odwiedzin

Dziś6
Wczoraj63
Tydzień178
Miesiąc805
Ogółem207739

Użytkownicy online

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
633109

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Głosujmy na Park Dworski w Iłowej. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates