Rewitalizacja Placu Wolności

Opublikowano

W związku z rozpoczęciem w dniu 10.07.2012 r. na Placu Wolności w Iłowej prac budowlanych związanych z realizacją inwestycji "Rewitalizacja Placu Wolności w Iłowej - I etap" informuję o możliwości wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym i pieszym w rejonie Placu Wolności i przyległych ulicach. Zwracam uwagę na zachowanie szczególnej ostrożności w czasie przemieszczania się w pobliżu placu budowy. Przepraszam w imieniu własnym i wykonawcy za utrudnienia związane z realizacją tej inwestycji.

Projekt Rewitalizacja Placu Wolności w Iłowej dofinansowany jest w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 – 2013", cel osi 4 "Poprawa jakości życia w społecznościach rybackich".
Operacja jest zgodna również z Lokalną Strategią Rozwoju Obszarów Rybackich Łużyckiej Lokalnej Grupy Rybackiej (CEL OGÓLNY I – Podniesienie standardów życia społeczności zamieszkującej obszar zależny od rybactwa, CEL SZCZEGÓŁOWY - Rewitalizacja miejscowości).

Burmistrz Iłowej
Adam Gliniak

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj4
Tydzień4
Miesiąc18
Ogółem210986

Użytkownicy online

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
687876

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Rewitalizacja Placu Wolności. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates