Franklin w bibliotece

Opublikowano

W dniach 8 - 9 listopada 2012 r. bibliotekę odwiedził popularny bohater książek dla dzieci - żółw Franklin, który przyjechał z wydawnictwa DEBIT w Bielsku-Białej.
Odbyły się trzy spotkania z dziećmi. Na początku każdego z nich Franklin witał się ze wszystkimi uczestnikami, a potem słuchał z dziećmi opowiadania pt. "Franklin chce mieć zwierzątko" oraz "Franklin i kółko przyrodnicze". Po każdej z bajek dzieci mogły porozmawiać o przygodach Franklina oraz na temat obowiązków opieki nad domowymi zwierzątkami. Franklin uważnie przysłuchiwał się wszystkim wypowiedziom.
Następnie nastąpił czas na zabawę w pantomimę, śpiewanie piosenek oraz czas na rozmowę z Franklinem i pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie dzieci uczestniczące w zajęciach otrzymały od Franklina drobne upominki.

GALERIA

Wioleta Korytko
Kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj4
Tydzień4
Miesiąc18
Ogółem210986

Użytkownicy online

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
687881

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Franklin w bibliotece. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates