Będą nowe komputery w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Iłowej

Opublikowano

Projekt naszej biblioteki zgłoszony do programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek", realizowany przez Instytut Książki, został pozytywnie rozpatrzony. Dzięki temu czytelnicy będą mogli korzystać z nowych komputerów. Będą to dwa nowe stanowiska z pełnym oprogramowaniem i darmowym dostępem do Internetu.

Celem programu jest podniesienie standardu bibliotek publicznych poprzez wyposażenie ich w nowoczesny sprzęt komputerowy umożliwiający użytkownikom biblioteki korzystanie z Internetu, a bibliotekarzom katalogowanie zbiorów i udostępnianie ich on-line. Program skierowany jest do wszystkich bibliotek publicznych w Polsce, a biblioteka w Iłowej jako jedna z dwóch w województwie lubuskim uzyskała dotację w ramach zadania 3.

Program "Kraszewski. Komputery dla bibliotek" dotowany przez Instytut Książki jest realizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w roku 2012.

Wioleta Korytko
Kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej

 

 

 

Liczba odwiedzin

Dziś4
Wczoraj11
Tydzień4
Miesiąc18
Ogółem210986

Użytkownicy online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
687863

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Będą nowe komputery w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Iłowej. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates