Dni otwarte w ZUS - "Abolicja dla płatników"

Opublikowano

Osoby zalegające z opłacaniem składek na własne ubezpieczenia społeczne za okres od 1 stycznia 1999 r. do 28 lutego 2009 r. mogą mieć umorzone długi. Muszą jednak spełnić pewne warunki. Szczegółowych informacji udzielać będą eksperci w trakcie Dni Otwartych w ZUS "Abolicja dla płatników".

Możliwość taką daje ustawa, która obowiązuje od 15 stycznia 2013 r. - ustawa z dnia 9 listopada 2012 r. o umorzeniu należności powstałych z tytułu nieopłaconych składek przez osoby prowadzące pozarolniczą działalność (Dz. U. z 2012 r., poz. 1551). Oddłużenie nie nastąpi "z urzędu", aby zostać objętym abolicją należy złożyć wniosek. Dlatego Oddział ZUS w Zielonej Górze organizuje w dniach 22-24 kwietnia 2013 r. akcję Dni Otwartych dla osób zainteresowanych ubieganiem się o umorzenie składek. W tych dniach na Salach Obsługi Klienta w Zielonej Górze i podległych Inspektoratach w Krośnie Odrzańskim, Nowej Soli, Świebodzinie i Żarach na zgłaszających się oczekiwać będą eksperci przy dodatkowo utworzonych na tą okazję stanowiskach.

Zainteresowanych zapraszamy:

  • 22-23 kwietnia (poniedziałek – wtorek) do godz. 17-tej,
  • 24 kwietnia (środa) do godz. 15-tej.

Alicja Porycka
Wydział Organizacji i Analiz
Zakład Ubezpieczeń Społecznych O/Zielona Góra

Liczba odwiedzin

Dziś6
Wczoraj12
Tydzień34
Miesiąc48
Ogółem211016

Użytkownicy online

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
688198

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Dni otwarte w ZUS - "Abolicja dla płatników". Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates