Majówka 2013

Opublikowano

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Iłowej serdecznie zaprasza 3 maja 2013 roku o godzinie 12.00 na Plac Wolności. Wystąpi Teatr Pinezka z Gdańska, który bawi widzów na ulicach i placach całego świata od 1980 roku. Zaprezentuje widowisko pt. "Stary klaun i morze, czyli Błękitna Rapsodia". Jest to opowieść i klaunie, który wypływa na połów i sztorm rzuca go na maleńką wyspę. Tam przeżywa wiele ciekawych przygód. Clownada, pantomima, cyrk i marionetki to świetna zabawa dla widza w każdym wieku, zatem warto znaleźć czas i wybrać się na spektakl.

Natomiast 4 maja 2013 roku o godzinie 16.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Iłowej odbędzie się kolejne SPOTKANIE ZE SZTUKĄ. Zaprezentujemy wystawę pt. "Ekslibris i poezja", w której udział biorą: Anna Klęk, Agnieszka Lipska i Teresa Szuszkiewicz – Spryszak. Prezentowane prace pochodzą ze zbiorów Gustawa Lisa.
Drugą prezentowaną wystawą będą FOTOGRAFIE Doroty Łojko. Wystawa nosi tytuł "Ulice miasta i my". Po otwarciu wystaw rozmowy o sztuce.

Na festyn "Kwiaty Iłowej 2013" z udziałem gwiazdy, którą będzie zespół Żuki zapraszamy 1 czerwca 2013 roku.

Serdecznie zapraszamy.

Maria Żarska
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj5
Tydzień16
Miesiąc42
Ogółem210759

Użytkownicy online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
674654

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Majówka 2013. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates