2 Maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Opublikowano

Zbliża się 2 Maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dzień ten nawiązuje swoją tradycją do podobnych obchodów w wielu innych państwach. Niech połączy on także wszystkich Polaków w duchu patriotycznym, ponad wszelkimi podziałami, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej ma służyć popularyzowaniu wiedzy o szczytnej historii polskich symboli narodowych, której wielu Polaków, szczególnie najmłodsze pokolenie, niestety nie zna.
Jest to wspaniała okazja, abyśmy otoczyli polskie symbole narodowe czcią i szacunkiem.

Złączmy się w tym dniu w poczuciu dumy narodowej i świadomości naszych najlepszych tradycji państwowości polskiej. Uczcijmy Dzień Flagi wywieszając flagi narodowe nie tylko w miejscach publicznych, ale także w każdym polskim domu.

Źródło: http://www.polskaflaga.pl

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj5
Tydzień16
Miesiąc42
Ogółem210759

Użytkownicy online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
674638

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - 2 Maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates