Deklaracja o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Opublikowano

Szanowni Państwo.

Od 1 maja do 1 czerwca 2013 r. każdy właściciel nieruchomości zamieszkałej jest zobowiązany złożyć w Urzędzie Miejskim w Iłowej deklarację o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, która będzie stanowić podstawę do dokonywania opłat.

W przypadku zmiany danych będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć nową deklarację do Burmistrza Iłowej w terminie 14 dni od dnia nastąpienia zmiany. Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w zmienionej wysokości uiszcza się za miesiąc, w którym nastąpiła zmiana.

Uwaga !!!

W przypadku niezłożenia deklaracji w zakreślonym terminie, Burmistrz ma obowiązek określić w drodze decyzji wysokość opłaty, biorąc pod uwagę uzasadnione szacunki, w tym średnią ilość odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach o podobnym charakterze.

Druki deklaracji można pobrać w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Iłowej oraz ze strony internetowej:

www.odpady.ilowa.pl

Magdalena Grzywaczyk
Pomoc Administracyjna
w Urzędzie Miejskim w Iłowej

Liczba odwiedzin

Dziś3
Wczoraj9
Tydzień52
Miesiąc78
Ogółem210795

Użytkownicy online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
676815

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Deklaracja o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates