Kreatywny Senior

Opublikowano

W najbliższy piątek, tj. 24 maja o godzinie 14.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Iłowej rozpoczną się warsztaty plastyczne pod hasłem „Kreatywny senior”. W warsztatach weźmie udział 40 osób, seniorzy z Iłowej i Jänschwalde. Pod opieką plastyków malować będą na szkle wybrane motywy roślinne. Powstałe prace będzie można obejrzeć w galerii GCKiS już wieczorem.

Następnego dnia uczestnicy projektu "Kreatywny senior" odwiedzą Muzeum Ziemi Lubuskiej, a w nim Galerię Witrażu. W programie znajduje się również spacer po zielonogórskiej starówce.
Po obiedzie autokar odwiezie niemieckich gości do domu, a gospodarzy do Iłowej.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013. Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu "Sprewa – Nysa – Bóbr" oraz budżetu państwa.

Maria Żarska
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu

Liczba odwiedzin

Dziś5
Wczoraj6
Tydzień55
Miesiąc234
Ogółem210437

Użytkownicy online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
661657

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Kreatywny Senior. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates