Wyprawka szkolna na rok szkolny 2013/2014

Opublikowano

Informujemy o możliwości skorzystania z pomocy na dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2013 r. - "Wyprawka szkolna" dzieciom i młodzieży uczęszczającym do szkół na terenie Gminy Iłowa.

Na podstawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2013 r. - "Wyprawka szkolna" dofinansowanie zakupu podręczników przysługuje następującym uczniom rozpoczynającym w roku szkolnym 2013/2014 naukę w:

  • klasach I-III i klasie V szkoły podstawowej;
  • klasie II szkoły ponadgimnazjalnej: zasadniczej szkoły zawodowej, liceum ogólnokształcącego i technikum.

Pomoc jest udzielana na wniosek rodziców ucznia (prawnych opiekunów, rodziców zastępczych), a także nauczyciela, pracownika socjalnego lub innej osoby, za zgodą przedstawiciela ustawowego lub rodziców zastępczych.

Wniosek należy złożyć do dyrektora szkoły, do której uczeń będzie uczęszczał w roku szkolnym 2013/2014. Burmistrz Iłowej ustalił termin składania wniosków - do 6 września 2013 r.

Druki wniosków znajdują się w Szkole Podstawowej w Iłowej, Szkole Podstawowej w Szczepanowie, Niepublicznej Szkole Podstawowej w Koninie Żagańskim oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej.  

Informacja - "Wyprawka szkolna"

Elżbieta Koseła
Podinspektor w Referacie Spraw Społecznych i Cywilnych
Urzędu Miejskiego w Iłowej

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj4
Tydzień4
Miesiąc18
Ogółem210986

Użytkownicy online

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
687879

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Wyprawka szkolna na rok szkolny 2013/2014. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates