Znaleziono psy i koty

Opublikowano

W okolicach ulicy Żagańskiej znaleziono dwa psy bez obroży (małego i dużego).

FOTO 1 | FOTO 2

W miejscowości Szczepanów znaleziono młodą suczkę (były właściciel porzucił ją wraz ze szczeniakiem). Suczka reaguje na komendy siad, leżeć i podaje obie łapy.

FOTO 3

Pieski są łagodne i przyjaźnie nastawione i bardzo tęsknią za swoim właścicielem. Szukamy właścicieli piesków jeśli nie obecnych to przyszłych.

Szukamy również nowego właściciela dla kotki i jej dwóch kociaków. Poprzedni właściciel zmarł i nie miał rodziny, która zajęła by się kotkami.

FOTO 4 | FOTO 5

Kotki aktualnie przebywają w Jankowej Żagańskiej. Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Iłowej, pod numerem tel. 68 368 14 11 lub na oczyszczalni ścieków, gdzie przebywają psy tel. 68 360 03 87.

Alicja Balik
Podinspektor w Urzędzie Miejskim w Iłowej

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj11
Tydzień11
Miesiąc37
Ogółem210754

Użytkownicy online

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
674271

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Znaleziono psy i koty. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates