Plac zabaw przy ul. Piaskowej

Opublikowano

21 listopada 2013 r. dokonano odbioru technicznego zadania p.n. "Budowa placu zabaw w Iłowej przy ul. Piaskowej".

Wykonawcą inwestycji była firma "FIOR" Sp. z o.o. z Wrocławia, która w wyniku ogłoszenia przetargu nieograniczonego złożyła najkorzystniejszą ofertę z ceną wykonania placu zabaw w kwocie 99.229,39 zł brutto.

Na placu zabaw zamontowano bujaki na sprężynach, huśtawki, karuzelę, zestaw zabawowy duży, altanę sześciokątną ze stołem i ławeczkami, ławki parkowe, kosze na śmieci i regulamin placu zabaw. Plac zabaw wysypano piaskiem, a całość ogrodzono panelami systemowymi. Dojście do placu wykonano z kostki brukowej. Powyższe zadanie jest dofinansowanie przez Zarząd Województwa Lubuskiego w ramach działania 413 "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania "Odnowa i Rozwój Wsi" objętego PROW na lata 2007-2013.

Galeria

Zygmunt Zarzeczny
Kierownik USC

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj4
Tydzień4
Miesiąc18
Ogółem210986

Użytkownicy online

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
687875

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Plac zabaw przy ul. Piaskowej. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates