Informacje nt. zmian wysokości opłaty za odpady komunalne

Opublikowano

Szanowni Państwo,

Zgodnie z Uchwałą nr 230/6/XXVI/13 Rady Miejskiej w Iłowej z dnia 22 maja 2013 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości tej opłaty, od dnia 1 stycznia 2014 r. następuje zmiana stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Obowiązywać będzie nowa stawka opłaty w wysokości 14,38 złotych/mieszkańca/miesięcznie za selektywną zbiórkę odpadów komunalnych (w przypadku nieselektywnej zbiórki odpadów 17,38 złotych/mieszkańca/miesięcznie).

Właściciele nieruchomości zamieszkałych mają obowiązek złożyć nową deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w celu naliczenia opłaty do 14 stycznia 2014 r.

Ewa Gaweł
Kierownik Referatu Podatków, Opłat i Egzekucji

Liczba odwiedzin

Dziś6
Wczoraj12
Tydzień34
Miesiąc48
Ogółem211016

Użytkownicy online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
688198

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Informacje nt. zmian wysokości opłaty za odpady komunalne. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates