Charytatywnie dla Małgorzaty

Opublikowano

Mistrzowie Polski  na żużlu  zawodnicy  Falubazu Zielona Góra zagrają w Iłowej!

11.03.2012 r. o godz. 11.00  w hali sportowo-widowiskowej „PIAST” w Iłowej rozpocznie się impreza charytatywna, której celem będzie zebranie funduszy na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Małgorzaty Raba, której komplikacje podczas porodu bardzo drastycznie pogorszyły stan zdrowia.
W imprezie udział wezmą prezes i żużlowcy mistrza Polski Falubaz Zielona Góra, drużyny piłkarskie:  Falubazu Zielona Góra, Fan Club Falubazu Zielona Góra, zespół kolegów i przyjaciół męża Małgorzaty oraz drużyna gwiazd Iłowskiej Interligi.
W przerwach między meczami będą przeprowadzane licytacje plastronów, w których jeżdżą żużlowcy i gadżetów klubowych oraz  wywiady z zawodnikami i prezesem klubu panem Robertem Dowhanem, a pytania będą mogli bezpośrednio zadawać kibice, którzy przybędą na imprezę. Całość imprezy uatrakcyjnią nam występy artystyczne uczniów z gimnazjum im. Jana Pawła II w Iłowej.
Wierzymy, że liczne przybycie kibiców i szczodrość ich serc pozwoli na zgromadzenie takich funduszy, które pozwolą Małgorzacie wrócić jak najszybciej do zdrowia. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Wojciech Drożdż
Starszy Specjalista ds. Sportu

Liczba odwiedzin

Dziś4
Wczoraj11
Tydzień4
Miesiąc18
Ogółem210986

Użytkownicy online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
687861

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Charytatywnie dla Małgorzaty. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates