Podziękowanie

Opublikowano

Bardzo dziękujemy za przybycie i pomoc finansową wszystkim , którzy byli obecni na imprezie charytatywnej w dniu 11.03.2012 r. w hali "PIAST" w Iłowej, której celem było zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację Małgorzaty Raba.Hojność darczyńców i szczodrość ludzi "Wielkiego Serca" pokazała, że w razie potrzeby można na nich liczyć.

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce prezesa Falubazu Zielona Góra pana Roberta Dowhana i Andrzeja Huszczy, którzy jako jedyni przedstawiciele mistrzów Polski uświetnili swoją obecnością naszą imprezę. Dziękujemy również wszystkim drużynom, które uczestniczyły w turnieju piłkarskim KSF Falubaz Zielona Góra, Fani Falubazu Wymiarki 04, Męża i Przyjaciół, Gwiazd Interligi Iłowskiej oraz piosenkarzom Zuzannie Rychlewskiej i Piotrowi Rzepie, a także grupie tanecznej pod kierownictwem pani Ewy Zarzyckiej. Za sprawne poprowadzenie całej imprezy dziękujemy panu Maciejowi Noskowiczowi.

Zebrane pieniądze zostały w całości przekazane na leczenie Małgorzaty Raba.

Wojciech Drożdż
Starszy Specjalista ds. Sportu

Liczba odwiedzin

Dziś4
Wczoraj11
Tydzień4
Miesiąc18
Ogółem210986

Użytkownicy online

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
687871

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Podziękowanie. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates