Witajcie wakacje

Opublikowano

W ubiegły piątek, 26 czerwca 2015 r. uczniowie pożegnali się na dwa miesiące z murami szkół. We wszystkich placówkach oświatowych na terenie naszej gminy odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Burmistrz Iłowej przyznał stypendia dla szczególnie uzdolnionych uczniów.

Stypendia w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Gminy Iłowa zostały przyznane w dziedzinach: 

  • nauki ( 6 uczniów),
  • kulturalno – artystycznej (22 uczniów),
  • kultury fizycznej i sportu (23 uczniów).

Nagrodzeni uczniowie samodzielnie lub w zespole reprezentowali szkołę lub jednostkę samorządową gminy w konkursie na poziomie co najmniej wojewódzkim i wykazali się uczestnictwem w konkursach związanych z dziedzinami nauki i sportu:

  • konkurs interdyscyplinarny, przedmiotowy lub tematyczny organizowany lub współorganizowany przez Lubuskiego Kuratora Oświaty,
  • konkurs i festiwal realizowany przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze lub umieszczony w informatorze Lubuskiego Kuratora Oświaty, lub umieszczony w informatorach innych kuratorów oświaty, jeżeli posiadają zasięg ponadwojewódzki,
  • zawody sportowe organizowane przez polskie związki sportowe lub wskazane przez nie związki sportowe albo stowarzyszenia kultury fizycznej w formie określonej przez ministra właściwego do spraw sportu.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy osiągnięć naukowych i sportowych w zakończonym roku szkolnym.

Od dziś szkolny plecak zamienicie na podróżny. Życzymy Wam zatem bezpiecznych i udanych wakacji, obfitujących w liczne przygody oraz nowe umiejętności. 

Małgorzata Hajdas-Grzesik

Liczba odwiedzin

Dziś7
Wczoraj13
Tydzień20
Miesiąc199
Ogółem210402

Użytkownicy online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
659605

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Witajcie wakacje. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates