Uniwersytet Trzeciego Wieku w Iłowej

Opublikowano

Trwa rekrutacja do do sekcji zainteresowań Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który już w październiku zostanie uruchomiony w Iłowej. Zachęcamy seniorów do aktywnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu. Zapisy prowadzi Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Klub Seniora w Iłowej.

W pierwszym roku działalności będą prowadzone zajęcia plastyczne, gimnastyka, regionalistyka, informatyka, zajęcia literackie,  kurs języka niemieckiego oraz spotkania z książką. 10 października 2015 roku prof. dr hab. Bogdan Idzikowski z Uniwersytetu Zielonogórskiego przedstawi wykład inaugurujący rok akademicki 2015/2016 UTW w Iłowej.

Celem działalności uczelni jest aktywizacja dojrzałych mieszkańców gminy, a także wykorzystanie potencjału ich wiedzy, umiejętności i doświadczenia życiowego. 

Proponowane zajęcia są doskonałą formą spędzania wolnego czasu, dają możliwość rozwoju oraz zawierania nowych znajomości. 

Małgorzata Hajdas-Grzesik

Liczba odwiedzin

Dziś4
Wczoraj17
Tydzień50
Miesiąc202
Ogółem196913

Użytkownicy online

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
568343

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Uniwersytet Trzeciego Wieku w Iłowej. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates