Plażowo o puchar Burmistrza Iłowej

Opublikowano

Do I Turnieju o Puchar Burmistrza Iłowej w Siatkówce Plażowej przystąpiło 12 par. Dwie ekipy kobiet i dziesięć dwójek męskich rywalizowało w minioną sobotę od godz. 11.00 do 17.00.

Turniej zakończył się minutą ciszy w hołdzie uczestników Powstania Warszawskiego.

Zwycięzcy w kategoriach kobiety: Dominika i Kamila Mroziewicz oraz mężczyźni: Adrian Milczarek i Jacek Kiełbus otrzymali puchary oraz medale. Pozostali uczestnicy otrzymali medale za udział w turnieju.

- Najważniejsze, że wszyscy uczestnicy przy okazji rywalizacji dobrze się bawili. Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że następnym razem będzie nas jeszcze więcej. - skomentował burmistrz Paweł Lichtański, który wspólnie z przewodniczącym Rady Miejskiej Mirosławem Wdowiakiem reprezentował w turnieju samorząd Gminy Iłowa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za udaną zabawę. 

Małgorzata Hajdas-Grzesik 

 

 

Liczba odwiedzin

Dziś2
Wczoraj13
Tydzień29
Miesiąc107
Ogółem210824

Użytkownicy online

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
678239

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Plażowo o puchar Burmistrza Iłowej. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates