Inwentaryzacja wyrobów z azbestu

Opublikowano

Szanowni Mieszkańcy, od dziś przedstawiciele firmy Ekolog Sp. z o.o. przeprowadzają na terenie Gminy Iłowa inwentaryzację wyrobów zawierających azbest. Spis jest obowiązkowy, w związku z tym prosimy o pomoc przy jego inwentaryzacji.

Głównym celem Programu oczyszczania kraju z azbestu jest jego usunięcie i unieszkodliwienie do 2032 r. Należy jednoznacznie podkreślić, że Polska jest pierwszym krajem w Unii Europejskiej, która podjęła wyzwanie wycofania z użytkowania wyrobów zawierających szkodliwy materiał.

Powyższe działania mają na celu zgromadzenie informacji, które będą wykorzystane w późniejszym czasie do starania się o dopłatę z Ministerstwa Gospodarki na usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest.

Wojciech Kaczmarski
Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj11
Tydzień11
Miesiąc37
Ogółem210754

Użytkownicy online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
674301

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Inwentaryzacja wyrobów z azbestu . Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates