Szukamy Twarzy Lubuskiej Niepełnosprawności

Opublikowano

Swoją twarz ma dzisiaj każda licząca się marka. Chcą mieć także osoby niepełnosprawne, by pokazać, że ludzie z różnymi dysfunkcjami potrafią żyć pełnią życia.

 

Fundacja Ad Rem i portal prasowy www.egorzowska.pl  realizują kampanię informacyjno-promocyjną na rzecz osób niepełnosprawnych z województwa lubuskiego.

Szukamy osób, które opowiedzą o sobie i pokażą, jak - mimo problemów - być Aktywnym Silnym Odważnym i Niepokonanym. Adriana Szklarz z gminy Bogdaniec i Maciej Stefaniak z Gorzowa Wlkp. już zgłosili się do projektu "Możemy, bo chcemy, czyli niepełnosprawni o niepełnosprawnych". Dzięki takim jak oni lubuska niepełnosprawność ma szansę wyjść z cienia i być inspiracją do lepszego życia całego środowiska.

W ramach projektu odbędą się spotkania integracyjne, w czasie których TLN zaprezentują się osobiście. Powstaną też materiały dziennikarskie przedstawiające ich historie oraz kalendarz na rok 2016.

Zależy nam na wyłonieniu osób o różnych rodzajach niepełnosprawności i pochodzących z różnych gmin. Adriana Szklarz jest po przeszczepie serca, a Maciej Stefaniak po porażeniu czterokończynowym. Są aktywni i chcą opowiedzieć światu swoją historię. Chcą się nią dzielić nie tylko ku przestrodze, ale przede wszystkim, by zmieniać postrzeganie osób niepełnosprawnych oraz nastawienie do życia ich samych.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: redakcja@egorzowska.pl z dopiskiem "TLN".

Działa również nasza facebookowa strona: Atrakcyjni Silni Odważni Niepokonani https://www.facebook.com/pages/Aktywni-Silni-Odwa%C5%BCni-Niepokonani/101568300191266?fref=ts.

Wszystkie materiały znajdziecie na portalu www.egorzowska.pl w zakładce "człowiek".

Projekt otrzymał dofinansowanie z PFRON i przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego jest realizowany od lipca do grudnia 2015 r.

Hanna Kaup - koordynator projektu

Liczba odwiedzin

Dziś1
Wczoraj13
Tydzień28
Miesiąc106
Ogółem210823

Użytkownicy online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
678220

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Szukamy Twarzy Lubuskiej Niepełnosprawności. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates