Pierwszy koncert za nami

Opublikowano

Pierwszy z cyklu koncertów w ramach XVIII Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Iłowej za nami.  Na spotkanie z muzyką do Kościoła pw. Chrystusa Króla w Iłowej przybyli mieszkańcy gminy oraz goście z Niemiec. 

Uroczystego otwarcia XVIII Festiwalu dokonał Burmistrz Iłowej Paweł Lichtański. Podczas przemówienia zwrócił się z podziękowaniem do organizatorów oraz Proboszcza Parafii w Iłowej ks. Tadeusza Lubiatowskiego oraz jego poprzedników. Podziękował za wsparcie w organizacji oraz kultywowanie tradycji festiwalowej w naszej gminie. Tegoroczny Festiwal Organowy organizowany był już po raz osiemnasty. W niedzielę przy organowym akompaniamencie Ewy Bąk zaśpiewał kontratenor Marcin Ciszewski.

Na koleją ucztę dla melomanów i nie tylko, zapraszamy w najbliższą niedzielę 23 sierpnia 2015 r.

Program Festiwalu - j. niemiecki

XVIII Letni Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

ZAPOWIEDŹ Radio Zachód

 

Małgorzata Hajdas-Grzesik

Liczba odwiedzin

Dziś7
Wczoraj13
Tydzień20
Miesiąc199
Ogółem210402

Użytkownicy online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
659598

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Pierwszy koncert za nami. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates