Festyn w Koninie

Opublikowano

W sobotę w Koninie Żagańskim odbył się festyn sportowo-rodzinny z okazji XX-lecia reaktywacji TTS Orzeł Konin Żagański. Do wspólnej zabawy zachęcał, podczas występu, Mateusz Grędziński uczestnik The Voice of Poland i Bitwy na głosy.

Po oficjalnym otwarciu festynu na uczestników czekało wiele atrakcji. Koncert Orkiestry Dętej z Iłowej, mecz piłkarski TTS Orzeł Konin Żagański – Oldboje Orła. Quizy z atrakcyjnymi nagrodami, pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Konina Żagańskiego oraz liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży. Z powodu burzy odwołana została licytacja koszulek z autografami znanych piłkarzy. Odbędzie się ona w innym terminie. Pomimo niesprzyjającej pogody M. Grędziński brawurowo wykonał znane i lubiane utwory z radiowych list przebojów. 

  Małgorzata Hajdas-Grzesik

 

 

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj11
Tydzień11
Miesiąc37
Ogółem210754

Użytkownicy online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
674314

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Festyn w Koninie . Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates