Drogowe inwestycje

Opublikowano

Zarząd Dróg Wojewódzkich przychylił się do wniosku radnego Krystiana Siudy, dotyczącego budowy nowego chodnika przy ul. Borowskiej. Poprawa infrastruktury drogowej przyczyni się do większego bezpieczeństwa i komfortu pieszych. W szczególności dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej przy ul. Kolejowej. 

Prace budowlane przy „małej szkole” potrwają do przyszłego tygodnia. Dokonano już przebudowy części chodnika przy ul. Kolejowej. Trwają prace przygotowujące do budowy nowego, równoległego do ul. Borowskiej. Całość wykonana zostanie z polbruku. 

Dzięki inicjatywie radnych, Zarząd Dróg Wojewódzkich sukcesywnie inwestuje w naszej gminie. W ubiegłym tygodniu zakończył remont skrzyżowania ul. Żagańskiej ze Sportową. Wjazd wyłożony został kostką granitową. 

Małgorzata Hajdas-Grzesik

 

 

Liczba odwiedzin

Dziś3
Wczoraj13
Tydzień30
Miesiąc108
Ogółem210825

Użytkownicy online

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
678255

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Drogowe inwestycje. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates