Plener Malarski 2015

Opublikowano

Już po raz siódmy w Iłowej odbędzie się plener malarski. Po raz kolejny mamy zaszczyt  gościć artystów z całej Polski, którzy przyjmując zaproszenie wzbogacają nas o nowe, “własne” spojrzenie na Iłowę oraz jej okolicę.

Plener malarski, na który Państwa zapraszamy, to wydarzenie stwarzające przestrzeń wzajemnych inspiracji oraz wymiany doświadczeń. Celem jego jest nie tyle “odwzorowanie” piękna miejsca - co dążenie do stworzenia indywidualnego dzieła. Twórca pod wpływem atmosfery i doświadczeń zdobytych na plenerze przekracza swoje ograniczenia. Poprzez możliwość takiego artystycznego impulsu i ożywienia twórczej duszy - uczestnictwo. Wszyscy uczestnicy mają zagwarantowane bezpłatne noclegi oraz wyżywienie przez okres trwania pleneru (5 dni od 1 września (wtorek) do 5 września (sobota). Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy z uczestników powinien zaopatrzyć się we własne materiały plastyczne t.j (farby, pędzle, ołówki, szkicowniki, podobrazia malarskie, sztalugi plenerowe). Organizatorzy przewidują wystawę  poplenerową (o wernisażu autorzy zostaną poinformowani pisemnie). Prace zostaną wydane w formie katalogów (w związku z tym prosimy o przygotowanie notatki  biograficznej). 

Organizator pobiera od uczestników jednorazową opłatę w wysokości 50 zł. Każdy z uczestników pleneru będzie zobowiązany pozostawić jedną wykonaną przez siebie pracę do dyspozycji organizatorów.

Gminne Centrum Kultury i Sportu
68-120 Iłowa, ul. Żagańska 15
tel. 68 377 45 98 kom. 506 051 812

 

Liczba odwiedzin

Dziś6
Wczoraj13
Tydzień19
Miesiąc198
Ogółem210401

Użytkownicy online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
659584

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Plener Malarski 2015. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates