Praca w bibiliotece

Opublikowano

Burmistrz Iłowej ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Kierownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iłowej. Dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Iłowej ul. Żeromskiego 27 - sekretariat, pokój nr 14 do 21.09.2015 r. do godz. 12.00.

Do wymagań stawianych kandydatom należy m.in.: wykształcenie wyższe (ukończone studia wyższe magisterskie o kierunku bibliotekarstwo), co najmniej 3-letni staż pracy (preferowany 5 -letni staż pracy), nieposzlakowana opinia, niekaralność oraz znajomość przepisów prawnych z zakresu funkcjonowania i zasad gospodarki finansowej instytucji kultury, prowadzenia biblioteki.

Więcej informacji znajduje się w treści OGŁOSZENIA.

Oferty należy składać w zaklejonych kopertach z napisem: "Stanowisko Kierownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iłowej  - OFERTA" w siedzibie Urzędu Miejskiego w Iłowej ul. Żeromskiego 27 – sekretariat pokój nr 14 do 21.09.2015 r. do godz. 12.00.

O zachowaniu terminu złożenia oferty decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego w Iłowej.

Małgorzata Kondraciuk

Kierownik Referatu Organizacyjnego UM Iłowa 

 

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj11
Tydzień11
Miesiąc37
Ogółem210754

Użytkownicy online

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
674274

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Praca w bibiliotece. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates