Współpraca się opłaca

Opublikowano

W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie Burmistrza Iłowej z przedstawicielami środowisk lokalnych. Marią Rawską – przewodniczącą Klubu Seniora Gminy Iłowa, Adrianem Krukowskim – przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miejskiej w Iłowej oraz Anną Michalczuk, która pełnić będzie funkcję Koordynatora Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Iłowej oraz doradcy burmistrza ds społecznych i edukacji.

Podczas spotkania ustalono zakres współpracy, obowiązki i zadania do zrealizowania. Pani Anna Michalczuk pełnić będzie funkcję Koordynatora Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Iłowej, którego inauguracja zaplanowana jest na 10 października. Obecnie pracuje jako nauczyciel języka polskiego (od 1989 roku)  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu pozyskiwania i zarządzania funduszami europejskimi.  Pełniła funkcje radnej Rady Miejskiej w Iłowej w latach 1998 - 2010 oraz radnej Rady Powiatu Żagańskiego w latach 2010 - 2014. W latach 2013 - 2014 r. była Starostą Powiatu Żagańskiego.

- Pani Anna Michalczuk zajmie się  m.in. organizacją pracy dydaktycznej i administracyjnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Iłowej. Będzie koordynować  współpracę pomiędzy szkołami z terenu Gminy Iłowa. – powiedział burmistrz Paweł  Lichtański. - Jestem przekonany, iż doświadczenie samorządowe Pani Anny pomoże nam w skutecznym rozwijaniu tych dziedzin życia społecznego, które są niezwykle istotne dla rozwoju naszej gminy. Pani Michalczuk zajmie się m.in. kierowaniem pracą Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz Rady Seniorów Gminy Iłowa, współpracą ze stowarzyszeniami, organizacjami i podmiotami działającymi na terenie gminy w obszarze kultury, sztuki, edukacji, rekreacji, turystyki i promocji. - podkreślił. 

Małgorzata Hajdas-Grzesik 

Liczba odwiedzin

Dziś7
Wczoraj13
Tydzień34
Miesiąc112
Ogółem210829

Użytkownicy online

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
678381

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Współpraca się opłaca . Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates