Święto Białej Laski

Opublikowano

Członkowie Koła Polskiego Związku Niewidomych w Żaganiu obchodzili dziś święto Białej Laski. Podczas uroczystości, która odbyła się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Iłowej pożegnano Panią Teresę Bulandę, która nie będzie już pełnić funkcji prezesa Koła w Żaganiu.

 Podczas uroczystości T. Bulanda podziękowała współpracownikom oraz zaproszonym gościom: Staroście Powiatu Żagańskiego Henrykowi Janowiczowi,  Burmistrzowi Iłowej Pawłowi Lichtańskiemu, Burmistrzowi Gozdnicy Krzysztofowi Jaroszowi oraz Pani Annie Kulczyńskiej Dyrektorowi Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żaganiu, za długoletnią i owocną współpracę. Funkcję Prezesa Koła Polskiego Związku Niewidomych w Żaganiu będzie pełnić Pani Marzena Pawlusiak.

- Chciałbym podziękować Zarządowi oraz Pani Prezes, za pracę jaką wykonujecie na rzecz osób niedowidzących i niewidomych. Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc. - mówił do zebranych burmistrz P. Lichtański.

Spotkanie uświetnił występ młodzieży z sekcji Instrumentów Klawiszowych Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Iłowej. 

Małgorzata Hajdas-Grzesik

Liczba odwiedzin

Dziś13
Wczoraj14
Tydzień27
Miesiąc105
Ogółem210822

Użytkownicy online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
678198

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Święto Białej Laski. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates