Setne urodziny

Opublikowano

Mieszkaniec Czernej, Pan Piotr Sielski ukończył sto lat. To rzadkie wydarzenie celebrowali wczoraj mieszkańcy wsi, rodzina oraz zaproszeni goście.

 - Dziękuję, że jesteście. Szanujcie się wzajemnie i kochajcie - tymi słowami powitał przybyłych gości Pan Piotr, nie kryjąc wzruszenia. Po uroczystej Mszy św. w intencji jubilata wręczono prezenty oraz złożono życzenia. Wśród podarunków znalazły się listy gratulacyjne od Burmistrza Iłowej, Premier Ewy Kopacz, Wojewody Lubuskiego Katarzyny Osos oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Po uroczystości na zebranych czekał tort oraz lampka szampana.

- Panie Piotrze świętujemy dziś piękny jubileusz setnych urodzin. Wiem, że Pana życie nie zawsze było usłane różami,  przeżył Pan wiele ciężkich chwil, ale także wspaniałych. Doczekał się Pan wnucząt i prawnucząt. Chciałbym podarować Panu pamiątkowy medal i dziękuję za wspaniałe świadectwo życia jakie daje Pan naszej społeczności - powiedział burmistrz. 

Pan Piotr Sielski urodził się w 1915 r. Pochodzi z wielodzietnej rodziny. Dzięki wsparciu najbliższych wiedzie spokojnie życie u boku żony. 

Małgorzata Hajdas-Grzesik

Liczba odwiedzin

Dziś1
Wczoraj13
Tydzień28
Miesiąc106
Ogółem210823

Użytkownicy online

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
678222

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Setne urodziny . Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates