Sukces podstawówki

Opublikowano

Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej wzięła udział w konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności. W etapie krajowym komisja konkursowa przyznała szkole drugie miejsce, które jest premiowane kwotą 15 tys. zł.

Zadanie polegało na stworzeniu kroniki w formie elektronicznej, która dokumentowała działalność związaną ze Szkolną Kasą Oszczędności w roku szkolnym 2014/2015. W „Konkursie dla SKO” co roku rywalizuje ze sobą kilkaset szkół z całej Polski. W etapie regionalnym (poznańskim)  szkoła wywalczyła pierwsze miejsce w z związku z tym wejście do ścisłego finału i zdobyła 3 tys. zł. W etapie krajowym komisja konkursowa przyznała drugie miejsce, które jest premiowane kwotą 15 tys. zł. Mieliśmy również szansę na dodatkową wygraną w postaci 10 tys. zł poprzez głosowanie internetowe, w którym zajęliśmy 7 miejsce. Nie wygraliśmy, ale mamy nadzieję, że „internetowa” siódemka przyniesie nam szczęście w tym roku szkolnym. Wszystkim tym, którzy oddali głosy na naszą kronikę serdecznie dziękujemy. Bardzo cieszymy się z tak wielkiego sukcesu, który mobilizuje nas do dalszych działań  i pozwala uwierzyć w sens wszystkich starań.

SKO-wicze i opiekunki SKO

Liczba odwiedzin

Dziś7
Wczoraj13
Tydzień20
Miesiąc199
Ogółem210402

Użytkownicy online

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
659592

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Sukces podstawówki. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates