Festiwal Miodu i Chleba w Czernej

Opublikowano

 

Pierwszy Festiwal Miodu i Chleba zorganizowany w ubiegłą sobotę w Czernej, zgromadził liczną grupę amatorów lokalnych produktów i usług.

- Festiwal organizowaliśmy po praz pierwszy. Cieszę się, że w imprezie uczestniczyło tyle osób. Dziękuję wszystkim za dobrą zabawę. W przyszłym roku na pewno spróbujemy ponownie - mówi Agnieszka Sobków, inicjatorka i organizatorka festiwalu.

Na uczestników czekało wiele atrakcji: kulinarnych, sportowych i muzycznych. Drużyna Płomienia Czerna pokonała na własnym boisku  piłkarzy Zorzy Brzeźnica. Prezentowano lokalne wyroby: wędliny, chleb, miód, nalewki, rękodzieła. Przygotowano konkursy i zabawy, wystawę starych motocykli oraz stoiska gastronomiczne. Dmuchane zamki, malowanie twarzy - to tylko kilka z atrakcji zaplanowanych dla najmłodszych. Mieszkańcy gminy chętnie korzystali z darmowego pomiaru ciśnienia krwi. Impreza zakończyła się zabawą taneczną przy dźwiękach znanych i lubianych utworów. 

GALERIA

Małgorzata Hajdas-Grzesik

Liczba odwiedzin

Dziś2
Wczoraj13
Tydzień29
Miesiąc107
Ogółem210824

Użytkownicy online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
678249

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Festiwal Miodu i Chleba w Czernej. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates