Z kobietami o kobietach

Opublikowano

"Kobieta w samorządzie" - pod takim hasłem jutro, 17 października, odbędzie się VII Lubuski Kongres Kobiet. Tym razem panie zjadą do Pałacu Książęcego w Żaganiu.

- Tematem kongresu będzie aktywność kobiet w strukturach samorządowych wszystkich szczebli, a także ich aktywność obywatelska - mówi marszałek Elżbieta Anna Polak. - W tym roku obchodzimy 25 lat samorządu, więc warto docenić kobiety, które go tworzyły i tworzą nadal.

VII Lubuski Kongres Kobiet, odbędzie się 17 października 2015 r. godz. 11.00. Tegoroczne spotkanie będzie miało miejsce w Pałacu Książęcym w Żaganiu przy ul. Szprotawskiej 4.

- W tym roku będziemy mówić o działalności kobiet, która służy podniesieniu świadomości obywatelskiej, a także o zaangażowaniu kobiet w organizacje społeczne - mówi marszałek Polak. - Hasłem Kongresu będzie "Kobieta w samorządzie". W ten sposób chcemy też podziękować wszystkim kobietom, które na przestrzeni ostatnich 25 lat działały aktywnie na rzecz swoich "małych ojczyzn".

W programie tegorocznego, siódmego już kongresu znajdzie się sesja plenarna, debata oraz panele tematyczne. Będzie mowa m.in. o wpływie kobiet na kształtowanie małych samorządowych "ojczyzn", pojawią się też przykłady dobrych oraz insporujących praktyk z zakresu aktywności obywatelskiej pań w organizacjach samorządowych i społecznych. Panele warsztatowe dotyczyć będą zdrowego stylu życia, kreowania publicznego wizerunku oraz tego, jak zdobywać szczyty - dosłownie i w przenośni.

Lubuszanki wyjątkowo zasłużone dla społeczności lokalnej zostaną uhonorowane tytułem Liderki Lubuskiego Samorządu.

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://docs.google.com/forms/d/1Rb_VQpZs685973HbDgqdEz2ecAb67KnnSFn2lzSp_cM

INFORMACJA

Do zobaczenia 17 października o godz. 11.00 w Żaganiu!

Małgorzata Hajdas-Grzesik

info. http://wrotalubuskie.eu

 

 

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj11
Tydzień11
Miesiąc37
Ogółem210754

Użytkownicy online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
674298

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Z kobietami o kobietach. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates