Inauguracja Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Opublikowano

W minioną sobotę, 10 października 2015, w Gminnym Centrum Kultury i Sportu miała miejsce inauguracja działalności iłowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W uroczystości wzięli udział słuchacze UTW, wykładowcy i zaproszeni goście. Zabrzmiała pieśń Gaudeamus. Burmistrz Iłowej Paweł Lichtański przypomniał, że powołanie UTW w Iłowej było jego obietnicą wyborczą, która ma szansę powodzenia dzięki słuchaczom deklarującym chęć uczestnictwa w zajęciach, zaangażowaniu wykładowców i życzliwej atmosferze wokół tej inicjatywy.

Koordynator UTW Anna Michalczuk przedstawiła plan zajęć i zasady pracy do czasu wyboru władz uniwersytetu. Będzie pełniła dyżur w poniedziałki od godz. 15.00 do 16.00 w sali seniorów w GCKiS.

Wykład inauguracyjny o kulturze wygłosił prof. dr hab. Bogdan Idzikowski z Wydziału Pedagogiki, Psychologii i Socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Oprawą artystyczną wydarzenia był ciepło przyjęty recital Anity Ziobrowskiej i Janusza Gajdy. Dziś odbędą się pierwsze zajęcia z literatury.

PLAN LEKCJI

Gminne Centrum Kultury i Sportu

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj6
Tydzień178
Miesiąc805
Ogółem207739

Użytkownicy online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
633125

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Inauguracja Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates