Nasze Pierwszaki mają klasę!

Opublikowano

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Lotników Alianckich w Iłowej, są już pełnoprawnymi uczniami. Dziś, w Dniu Edukacji Narodowej, odbyło się pasowanie na ucznia pierwszej klasy.

Przeszło siedemdziesięciu uczniów rodzimej podstawówki, przyjęło gratulacje oraz życzenia na nowej drodze edukacji szkolnej, od Dyrektora szkoły  Beaty Laskowskiej - Trzeciak oraz Burmistrza Iłowej Pawła Lichtańskiego. W uroczystości wziął udział także Dyrektor Banku PKO w Żaganiu, który przekazał dyplom za zajęcie drugiego miejsca w etapie krajowym konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności. Ten ogromny sukces podstawówki premiowany jest kwotą 15 tys. zł.

Najmłodsi uczniowie przygotowali występ artystyczny, w którym pochwalili się zdobytą wiedzą oraz nowymi umiejętnościami.

 - Uroczystość pasowania na uczniów klasy pierwszej, na stałe została włączona do kalendarza uroczystości szkolnych. To ważne wydarzenie  dla  Was dzieci, ale także dla Waszych rodziców oraz nauczycieli. Przekraczając szkolne progi podjęliście nowe obowiązki. Życzę Wam, abyście śmiało i zawsze z uśmiechem kroczyli przez kolejne lata nauki. – życzył pierwszakom P. Lichtański.

Dzisiejsze pasowanie na ucznia pierwszej klasy, włączyło najmłodszych mieszkańców naszej gminy w szkolne szeregi. Życzymy Wam zatem drogie Dzieci pomyślności oraz odwagi w podejmowaniu szkolnych wyzwań. 

Małgorzata Hajdas-Grzesik

 

Liczba odwiedzin

Dziś0
Wczoraj13
Tydzień27
Miesiąc105
Ogółem210822

Użytkownicy online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
678208

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Nasze Pierwszaki mają klasę!. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates