Nowe przystanki

Opublikowano

Gmina Iłowa zakupiła trzy nowe wiaty przystankowe do sołectw:  Klików, Szczepanów  oraz Borowe. Wyremontowane zostanie także zadaszenie w Żagańcu, uszkodzone w wyniku zdarzenia drogowego.

Nową wiatę postawiono w Klikowie, przy drodze wojewódzkiej nr 296, w pobliżu zatoki autobusowej. Kolejna stanęła w Szczepanowie, w bliskim sąsiedztwie sklepu spożywczego.

- W Borowym zmieni się usytuowanie przystanku autobusowego, co chwilowo uniemożliwia instalację nowego zadaszenia. Zakupiona wiata stanie w okolicach tablicy ogłoszeń. Będzie to wygodne i bezpieczne. - mówił P. Lichtański.

W sierpniu br. w wyniku zdarzenia drogowego uszkodzeniu uległa wiata przystankowa przy drodze wojewódzkiej nr 296, w Żagańcu.

- Wystąpiliśmy do ubezpieczyciela sprawcy z wnioskiem o wypłatę odszkodowania z polisy OC. Oczekujemy na informację o przyznaniu zadośćuczynienia za wyrządzoną szkodę. Po otrzymaniu należności przystąpimy do naprawy lub zakupu nowego zadaszenia. – powiedział Janusz Kaniecki Podinspektor w Refercie Gospodarki Komunalnej. 

Małgorzata Hajdas-Grzesik

 

Liczba odwiedzin

Dziś8
Wczoraj13
Tydzień35
Miesiąc113
Ogółem210830

Użytkownicy online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
678456

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Nowe przystanki. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates