Złote Gody

Opublikowano

Czternaście par małżeńskich z Gminy Iłowa w ubiegłą sobotę, 17 października 2015, obchodziło jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego, tzw. Złote Gody.

Uroczyste uhonorowanie par medalem od Prezydenta RP zorganizowano po raz pierwszy w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Iłowej.  Burmistrz Paweł Lichtański  oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Magdalena Muzika, wręczyli parom grawerowane tabliczki, upamiętniające zawarcie związku małżeńskiego oraz złożyli gratulacje. - Złote Gody to jubileusz niezwykły, to wyjątkowa okazja, by spojrzeć na minione lata i dokonać podsumowania wspólnego życia. Akt odznaczenia jest oficjalnym przypieczętowaniem ze strony Państwa Waszego małżeństwa, jako wzoru dla innych. - mówiła do zebranych M. Muzika.

- Drodzy Jubilaci, wspólnie przeżyte pięćdziesiąt lat, to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia istoty związku małżeńskiego a także wzór i piękny przykład do naśladowania dla młodych pokoleń. Dziękuję, że razem możemy świętować tak piękny jubileusz.– podsumował Burmistrz Iłowej. 

50- lecie małżeństwa obchodzili Państwo:

Maria i Bogusław Banasiak,

Władysława i Kazimierz Beneda,

Lidia i Walenty Dawidowicz,

Bożena i Stanisław Dworniccy,

Elżbieta i Mieczysław Furmanowicz,

Halina i Roman Goroszko,

Olga i Henryk Kolendo,

Anna i Wacław Matras,

Władysława i Józef Panek,

Regina i Jerzy Protorscy,

Stanisława i Józef Skiba,

Barbara i Władysław Wierzbiccy,

Stanisława i Ryszard Zdrojewscy,

Halina i Edward Kaczmarek.

Małgorzata Hajdas-Grzesik

 

 

 

 

Liczba odwiedzin

Dziś5
Wczoraj6
Tydzień55
Miesiąc234
Ogółem210437

Użytkownicy online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
661663

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Złote Gody. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates