Nagroda dla podstawówki

Opublikowano

W ubiegły piątek, 16 października 2015 r., w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wręczono nagrody w konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności. Wśród nagrodzonych znalazła się Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej.

Tegoroczna gala, prowadzona przez Macieja Kurzajewskiego, odbyła się w Dniu Edukacji Narodowej. Zgromadziła zaangażowanych i najaktywniejszych nauczycieli. Szkołę Podstawową w Iłowej reprezentowała dyrektor Beata Laskowska -Trzeciak, zastępca Halina Zarzeczna oraz nauczycielki Pani Anna Janus oraz Katarzyna Kozera, które zostały nagrodzone za czynny udział w promowaniu konkursu. W imieniu organizatora nagrody wręczyli: Małgorzata Kocoń oraz Jacek Obłękowski.

Wśród zaproszonych gości był: Rafał Sonik Prezes Gemini Holdings, zwycięzca "Dakaru",  ks. Andrzej Augustyński Szef Stowarzyszenia SIEMACHA,  Ewa Małyszko Prezes Zarządu PKO BP Bankowy PTE S.A. i wielu innych.

Zadaniem konkursu, w którym iłowska podstawówka zdobyła drugie miejsce, było stworzenie kroniki w formie elektronicznej, która dokumentowała działalność związaną ze Szkolną Kasą Oszczędności w roku szkolnym 2014/2015. W „Konkursie dla SKO” co roku rywalizuje ze sobą kilkaset szkół z całej Polski. W etapie regionalnym (poznańskim)  szkoła wywalczyła pierwsze miejsce, wejście do ścisłego finału oraz 3 tys. zł. W etapie krajowym komisja konkursowa przyznała drugie miejsce, które zostało nagrodzone kwotą 15 tys. zł.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz pedagogom. Sukcesy odnoszone przez lokalne szkoły, są chlubą całej społeczności Gminy Iłowa.

Małgorzata Hajdas-Grzesik

Liczba odwiedzin

Dziś6
Wczoraj13
Tydzień19
Miesiąc198
Ogółem210401

Użytkownicy online

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
659585

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Nagroda dla podstawówki. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates