Nowy kierownik biblioteki

Opublikowano

Nowym kierownikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iłowej została Alicja Moneta. Mieszkanka Iłowej, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunkach: politologia  i italianistyka. 

Kandydatka spełniła wymagania formalne oraz pozytywnie wypadła na rozmowie kwalifikacyjnej. Przedstawiła koncepcję programową i organizacyjną funkcjonowania biblioteki. Wykazała się znajomością przepisów prawnych z zakresu zasad gospodarki finansowej instytucji kultury oraz prowadzenia biblioteki.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Zarząd Okręgu w Zielonej Górze wyraziło poparcie dla kandydatki. Swą decyzję uzasadniono faktem, iż A. Moneta wykazywała się sumiennością i rzetelnością w pełnionych dotychczas obowiązkach zawodowych w iłowskiej bibliotece.

Funkcje kierownika A. Moneta sprawuje od 21 października 2015 r. 

Małgorzata Hajdas-Grzesik

Liczba odwiedzin

Dziś7
Wczoraj13
Tydzień20
Miesiąc199
Ogółem210402

Użytkownicy online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
659601

Serwis www.ilowa.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Polityka prywatności

2012 Iłowa - Nowy kierownik biblioteki. Serwis Internetowy Miasta Iłowa
Powered by Joomla 1.7 Templates